Dobrodošli v novem šolskem letu 2020/2021

Spoštovani starši!

Veselimo se jutrišnjega snidenja, ko bomo skupaj z vašimi, našimi, otroci pogumno zakorakali v novo šolsko leto. Nekateri otroci bodo v naš vrtec vstopili prvič, drugi bodo morda zamenjali igralnico, prijatelje ali vzgojitelje. Pred nami so tako novi izzivi, znanja, izkušnje, nova veselja in druženja.
Ker sta zdravje in varnost otrok, tako za vas kot tudi za nas, ena od najpomembnejših ciljev in da nam bo novo šolsko leto naklonjeno, predvsem z zdravjem, si želimo in vas ponovno prosimo, da ravnamo odgovorno in še naprej skupaj spoštujemo in upoštevamo ustaljena navodila pristojnega ministrstva ter priporočila NIJZ:

  • v vrtcu je OBVEZNO nošenje maske staršev in vzgojiteljev ob stiku s starši,
  • obvezno je razkuževanje rok ob vstopu v vrtec,
  • povečan je nivo splošnih higienskih ukrepov,
  • v vrtec prihajajo le zdravi otroci, starši in zaposleni.

Prav tako vas prosimo, da pred vstopom v vrtec, če še niste, ponovno oddate podpisano izjavo ob odsotnosti zaradi počitnic ali bolezni, ki jo prilagamo temu dopisu.

Lepo vas pozdravljamo,
ravnateljica in kolektiv vrtca Trnovo