Mednarodna konferenca

POGLED NA PREDŠOLSKO VZGOJO IN IZOBRAŽEVANJE

8. in 9. november 2022, Ljubljanski grad

Zahvala

Spoštovani!

Združenje ljubljanskih vrtcev se vam zahvaljuje za sodelovanje na 1. mednarodni konferenci Pogled na predšolsko vzgojo in izobraževanje, ki je potekala na Ljubljanskem gradu 8. in 9. novembra 2022.

Sporočilo dogodka vsem nam je, kako pomembno je povezovanje vseh deležnikov oz. institucij kot so lokalna skupnost, MIZŠ, ZRSŠ, nevladne in druge organizacije, ki skrbijo za predšolsko vzgojo, tako po vertikali kot horizontali.

Brez vas dogodek vsekakor ne bi bil tako vsebinsko bogat in kakovosten, zato si tudi v prihodnje želimo skupnega sodelovanja, s ciljem, da postane taka oblika srečanja tradicionalna srečiščna točka pogovora o otroku in pogledu na predšolsko vzgojo v prihodnje.

S spoštovanjem,

Suzana Antič,
predsednica Združenja LJ vrtcev

Program mednarodne konference

Program mednarodne konference je na voljo, prenesete si ga lahko na spodnji povezavi.

Skip to content