QUEST – projekt partnerstva

Naše mednarodno raziskovalno popotovanje je polno dogodivščin, zapletov in izzivov, s katerimi se strokovni delavci in otroci treh evropskih vrtcev soočamo in jih skupaj premagujemo v realnem in domišljijskem svetu. Naša pustolovščina se je začela s prihodom copatka Brosina, ki nas je z zastavljenimi izzivi vodil po poti raziskovanja in ustvarjanja. Skupne stvaritve, kreacije in ugotovitve smo povzeli s prikazi posameznih etap raziskovanja.

Toda naše prigode se tu še ne končajo. Letošnje leto nas pri odkrivanju in raziskovanju novega spremlja Frlinček, Eftaxia po grško in Flokinou po francosko. Pisano, navihano in mehkobno bitje nas je jeseni presenetilo s svojim prihodom. Pokukajte, kako je prišel k otrokom v Vrtec Trnovo, vrtec na Rodosu in v vrtec Françoise Dolto v Franciji.

Le kakšne poti iskanja odgovorov in rešitev bodo tokrat ubirali naši najmlajši raziskovalci?